SUSHI PIEDĀVĀJUMS GALVASPILSĒTĀ.

Mūsdienās suši vairs nav nekāda eksotika, bet normāla ikdienas uztura sastāvdaļa, kas atrodama lielveikalos, pasūtāma restorānos kā arī sushi var ērti gatavot arī mājās. Lai sushi pagatavotu mājās, atliek vien doties uz tuvāko veikalu un atrast visu vajadzīgo, ieskaitot savas mīļākās zivis un arī dārzeņus. Ja tomēr sushi izlemjat nobaudīt restorāna, bet to nosaukumi neko daudz neizsaka, ja neesat japāņu valodas zinātājs, nevajag uztraukties, jo viss sastāvs un suši veids ir minēts produkta aprakstā.

Ienāc- https://www.sushibrothers.lv/blogs

IZPLATĪTĀKĀS SUŠI RECEPTES.
Suši nebūs tikai rīsos un nori lapā ietīts laša gabaliņš, bet gan ēdiens ar daudz bagātīgāku saturu, pie tam, to mēdz baudīt gan aukstu, gan karstu, atkarībā no suši veida un pasniegšanas. Sushi ir ļoti ērti gatavot arī pašam, līdz ar to ir dota vaļa fantāzijai un arī sastāvdaļu alternatīva, ko likt pildījumā, ir ļoti plaša un visādā ziņā pastāv opcijas improvizēt. Sushi receptes ir ļoti vienkāršas kā arī daudz no tām atrodamas arī internetā vai arī varētu smelties ideju no jau baudītiem nigiri vai maki suši. Vispopulārākie un arī vieglāk pagatavojamie sushi ir rolli ar lasi un arī gurķi vai arī kādu citu dārzeni. Suši izskats var būt atšķirīgs, gan izmēra, gan vizuālā noformējuma ziņā, jo izplatīta recepte ir suši gatavot ar rīsiem ārpusē, kas dāsni rotāti ar sēkliņām un ikriem. Pēdējā laikā ļoti pieprasīti ir ceptie un karstie rolli. Tie parasti tiek cepti tempura mīklā vai arī pasniegti ar kausēta siera piedevu uz tiem. Sushi ir lieliska maltīte arī tad, ja esat veģetāras vai vegānas ēdienkartes piekritējs. Šādos brīžos sushi var pagatavot ar tofu kā arī dārzeņiem.

SUSHI PIEGĀDES IZMAKSAS RĪGĀ.
Ja nav vēlmes vai arī izdevības suši gatavot pašam, noteikti ir iespējams tos pasūtīt no dažādiem suši restorāniem. Dažādi suši restorāni Rīgā sniedz vien ēdienu piegādes piedāvājumu, bez iespējas paēst uz vietas, kas ir ērti un šādi ir opcija apkalpot daudz vairāk mērķauditorijas. Šādā veidā noteikti ir daudz ātrāk iespējams apkalpot pircējus un piedāvāt diezgan lielu ēdienu klāstu, ieskaitot ļoti iecienītos suši komplektus, jeb setus. Protams, neiztikt bez atšķirīgiem akciju piedāvājumiem. Visbiežāk, šādā veidā ir iespējams nobaudīt neskaitāmus maki un nigiri veidus, kas, katru pērkot atsevišķi, maksātu ievērojami dārgāk. Suši piegāde Rīgā ir sadalīta zonās, kā arī, jo lielāks pasūtījums, var saņemt bezmaksas piegādes iespēju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *