PVC logi kļūst par neatņemamu mājokļa sastāvdaļu

Mūsdienās būs skaidra lieta, ja, iebraucot padomju tipa ēkā, būs mainīti sapuvušie koka logi jau uz jaunajiem un modernajiem logiem. Visbiežāk tiks izvēlēti tieši pvc logi, kur nenoliedzami lielu lomu spēlē šo logu izturība, viegla kopšana un arī salīdzinoši zemā cena. Nav noliedzams, ka, arī mūsdienīgie koka logi jau ir izturīgi, taču tā kā tie ir diezgan dārgi, dzīvokļos šī tipa logi netiek uzstādīti. Plastikāta logi tik ļoti mums ir iepatikušies, kad jau tiek uzstādītas arī palodzes un bīdāmās durvis no šī materiāla.

Plastikāta logi un koka logi, kādas ir labās īpašības?

Galvenā lieta, kādēļ visi dod priekšroku tādai lietai kā koka logi, jau ir to dabiskais materiāls. Šodienas vidē, ikkatrs vēlas būt tuvāks dabai, savukārt tieši koka logi, sniedz iespēju sajust šo ekoloģisko plūsmu. Pie tam koka logi padara māju īpaši mājīgu. Svarīgākais, ka koka logi vasarā savāc visu siltumu, bet ziemas laikā nodod to mājai. Bet šī tipa logi pieprasa speciālu kopšanu, savādāk tie ātri zaudēs savu izskatīgumu. Savukārt pvc logi būs ērta izvēle, jo šie logi ir ne tikai vieglāk kopjami, bet arī daudz lētāki. Mūsdienās pakešu logi no pvc tiek uzstādīti arī visos jaunajos projektos. Turpretim alumīnija logi parasti būs rūpnīcu izvēle, jo tie ir izturīgi un arī viegli kopjami. Palodzes arī spēle būtisku lomu, turklāt iekštelpās tās var būt dizaina elements, tajā pat laikā ārpusē pilda svarīgu mitruma novadīšanas funkciju.

PVC logi vai alumīnija logi – atbilstošākais pārdevējs kā arī drošākais ražotājs

Ir vajadzīgi jauni logi, bet nav skaidrības kur tad iet? Turklāt mūsdienās ir tik daudzas vietas, kur tiek pasūtīti kā pvc logi un koka, un arī alumīnija logi, bet nebūs saprotams, kāds tieši pārdevējs ir tas uzticamākais. Šis moments ir tik svarīgs, tā kā standartā tiek ne tikai pasūtīti pakešu logi, taču arī ir vajadzīga to uzlikšana. Svarīgākais, ko ir vispirms jāizpēta ir klientu atsauksmes, turklāt, ja to ir daudz, tad ir vispār ļoti labi. Nākamais būs jāskatās, cik ilgi uzņēmums darbojas tirgū un kādu ražotāju logi tiek piedāvāti. Vai piedāvājumā ir arī palodzes. Jo logi nevar būt uzstādīti, ja netiek liktas palodzes. Ērti, kad bez palodzēm un logiem, tiek piedāvātas vēl, piemēram, bīdāmās durvis. Šajā gadījumā Jūs variet visu pasūtīt vienuviet.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *