KOKAPSTRĀDES UZŅĒMUMU PIEDĀVĀJUMS LATVIJĀ

No koka prasmīgi meistari var izgatavot jebko, tieši tādēļ šie amatnieki ir pieprasīti un tirgū novērtēti. Latvijā kokapstrāde ir populāra nozare, jo darbs ir pieprasīts un labi atalgots. Kokapstrādes meistari un pat uzņēmumi par pasūtījumu trūkumu nevar sūdzēties, jo projektu realizācijā izmanto ekoloģiskus dabas produktus, ko mūsdienās novērtē ar vien vairāk.

 

KARKASA MĀJU IZGATAVOŠANA UN UZSTĀDĪŠANA LATVIJĀ.

Karkasa koka mājas kļūst ar vien pieprasītākas dažādos kokapstrādes uzņēmumos. Īpaši populāras šādas mājas ir Skandināvijā un Vācijā, tādēļ uzskats, ka tāda tipa ējas nav piemērotas Latvijas laikapstākļiem, nav gluži pareizs. Tās ir ērti uzstādīt pat ziemas mēnešos vai rudens drēgnajās dienās, pie tam, to energoefektivitāte un siltumizolācija ir apbrīnojami augstā līmenī. Domājot par ēkas funkcionālajām ērtībām, ndrīkst arī aizmirst par estētisko baudījumu, ko sniedz koks, kas vienmēr asociējas ar siltumu un mājīgumu.

 

LATVIJĀ BŪVĒTAS LAPENES TAVAM ĪPAŠUMAM. DĀRZA NOJUMES UN LAPENES NO LATVIJAS KOKA.

Ņemot vērā to, ka pavasari Latvijā kļūst siltāki un vasara atnāk ātrāk kā plānots un rudeņi nav tik drēgni kā vēl nemaz ne pirms tik ilga laika, dārza lapene vai nojume būs lielisks papildinājums dārza ainavai, Arī skaistos vasaru rītos brokastis baudīt ārpus ierastās telpas ir īpaši uzmundrinoši un dod patīkamu enerģiju darba dienai. Biežākā klientu kļūda ir uzskats, ka viņu dārzā šāda celtne neideras, jo patiesībā, lapene pielāgojas dārzam, nevis otrādi.Dārza ballītēs lapenes un nojumes ir must-have.

 

PIE KĀ PASŪTĪT TERASI MĀJOKLIM?

Līdzīgi ir ar koka terasēm mājām. Brokastis uz terases – vai nav romantiski? Terase ir dzīvojamās platības turpinājums, ārpus telpām. Terases pamati tiek rūpīgi izvietoti un precīzi aprēķināti, lai terase nenosēstos un tai nerastos funkcionāli bojājumi. Pirms terases būvniecības, būs noderīgi painteresēties vietējā būvvaldē par to, vai terases būvniecībai nav nepieciešami papildus dokumenti un atļaujas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *